Informacija klientui

Kaip užsiregistruoti į seminarą?

Išsirinkę Jums reikalingus mokymus, spauskite mygtuką “Registruotis”. Užpildykite registracijos formą. Atidžiai pildykite visus laukelius, nes pagal suvestą informaciją bus formuojama sąskaita. Baigus pildyti registracijos formą, spauskite mygtuką “Registruotis”. Jūsų nurodytu elektoniniu paštu Jums bus išsiūsta išankstinė sąskaita apmokėjimui. Įprastai registracijos patvirtinimas ir išankstinė sąskaita siunčiama nedelsiant, tačiau jeigu per 24 valandas negavote registracijos patvirtinimo – susisiekite su mumis.

 

Ką reikia daryti po užsiregistravimo?

Apmokėjus išankstinę sąskaitą Jums rezervuojama vieta seminare. Jeigu dėl kokių nors priežasčių negalite apmokėti išankstinės sąskaitos - susisiekite su mumis.
Likus keletui dienų iki seminaro atsiūsime Jums priminimą apie artėjančius mokymus.
Apie bet kokius pasikeitimus ( mokymų vieta, dienotvarkė, programa ir t.t) informuojame tik užsiregistravusius dalyvius.

 

Ką daryti, jeigu mokymai neįvyksta?

Kartais seminarai neįvyksta. Visada informuojame užsiregistravusius dalyvius ir nedelsiant grąžiname įmokas.

 

Kaip atšaukti registraciją į seminarą?

Raštu (elektroniniu paštu) arba skambučiu įspėjus apie nedalyvavimą seminare anksčiau kaip prieš 3 d. iki seminaro - grąžinami visi iš anksto sumokėti pinigai.
Raštu (elektroniniu paštu) arba skambučiu įspėjus apie nedalyvavimą seminare likus mažiau kaip 3 d. iki seminaro - 80 % sumokėtos sumos užskaitoma kitam seminarui arba grąžinama 50 % sumokėtos sumos.
Pranešus apie nedalyvavimą seminare likus mažiau nei 24 val. - pinigai negrąžinami , o 50 % sumokėtos sumos užskaitoma kitiems seminarams.
Neatvykus į seminarą ir nepranešus apie tai - pinigai negrąžinami.

 

Kokia taikoma nuolaida, jei registruojasi daugiau nei 1 dalyvis?

Registruojantis 2-iems dalyviams taikoma 10 % nuolaida, 3-ims dalyviams 15 % nuolaida, 4-iems dalyviams - 20 % nuolaida. Jeigu seminare pageidauja dalyvauti 5 ir daugiau dalyvių iš vienos įmonės – susiekite su mumis dėl specialaus pasiūlymo.