Kai rūpi: drąsa padėti šalia esančiam


 Kam skirtas šis seminaras: 
  • Žmonėms, norintiems išmokti padėti šalia esančiam darbe, namuose, savanorystėje;
  • Darbo, draugų komandoms: laikas nuoširdžiam pabuvimui kartu, ryšio stiprinimui, bendrystei.

 

  Šiam projektui mus sujungė stiprus jausmas, kad labai svarbu kalbėtis apie drąsą parodyti rūpestį šalia esančiam. 

   Į šį susitikimą atsinešime mus labiausiai užauginusias asmenines patirtis ir profesinius atradimus iš skirtingų sferų: vadovavimas, klientų aptarnavimas, personalo projektai, koučingo praktika, savanoryste grįstų programų vystymo veikla bei profesionalus darbas su krizes išgyvenančiais žmonėmis: nusikalsti linkusiais jaunuoliais, neįgaliaisiais, migrantais ir pabėgėliais, vienišais vyresnio amžiaus žmonėmis. Mums svarbi emocinė sveikata, pagarba žmogui, rūpestis.       

 
Seminarų data ir vieta
 
2023 m. kovo 10 dieną, 09:00 - 13:00
Vilniuje
 
2023 m. kovo 17 dieną, 09:00 - 13:00
Kaune
 
Grupėje daugiausiai 20 dalyvių.
 
Seminaro kaina
80.00 EUR (+21% PVM).
Dalyvaujant dviems vienos įmonės atstovams taikoma 10% nuolaida, trims – 15% nuolaida, 4 ir daugiau dalyvių – 20% nuolaida.
 
Seminaro metu kiekvienas dalyvis gauna: 
  • išsamią metodinę medžiagą elektroniniu formatu;
  • 5 akademinių valandų seminaro dalyvio pažymėjimą elektroniniu formatu;
  • seminaro lektorių individualias konsultacijas po seminaro;
  • kava, vaisiai ir užkandžiai pertraukų metu.
 
Norite šiuos mokymus užsakyti savo įmonei ar įstaigai, auditorijoje ar nuotoliniu būdu? Susisiekite.

Apie seminarą:
   Sąmoningą rūpestį sunkumus išgyvenančiam žmogui, mes tikime, gali parodyti kiekvienas ir tai svarbus psichinės gerovės pagrindas. 
   Ar drąsu prieiti prie kolegos ar draugo, kuriam šiuo metu sunku? Kokios abejonės gali sustabdyti užkalbinti žmogų, dėl kurio jau kurį laiką neramu? Ką sakyti, kai pastebime, kad kitam žmogui sunku? 
   Seminare kalbėsime apie rūpesčio svarbą individui, komandai, visuomenei, pristatysime daugelį metų pasaulyje naudojamą metodą, kaip padėti krizę patyrusiam žmogui, kviesime praktikuotis ir dalintis savo patirtimis mažesnėse grupėse. Pristatoma medžiaga paremta patikrintais moksliniais faktais, ilgaamžiais metodais, pripažintų tarptautinių organizacijų rekomendacijomis. Daug kartų įsitikinome, kad praktikuojant svarbius įgūdžius tampa lengviau ir drąsiau parodyti rūpestį šalia esančiam žmogui.  
 
Seminaro teikiama vertė:
  • 5 akad. val. kokybiško laiko bendraujant apie rūpestį vienas kitu, empatiško pokalbio vertę, žmogiškumą ir dalinantis neįkainojama asmenine patirtimi;
  • Supažindinimas su Pirmosios psichologinės pagalbos krizėje pagrindais;
  • Įtraukiančios praktinės užduotys, daug pavyzdžių;
  • Buvusių seminarų dalyvių nuomone, šis seminaras - erdvė pažinti kolegas, draugus, komandą pamatyti kitomis spalvomis, pajusti bendrystę.
Raimonda Lebelionytė Alseikienė, socialinio darbo magistrė, tarptautinių Raudonojo Kryžiaus ir Raudonojo Pusmėnulio Federacijos mokymų dalyvė, rengusi savanorius ekstremalioms situacijomis ir kasdienei ilgalaikei savanorystei, priėmusi įmonių savanorius trumpalaikei savanoriškai veiklai atlikti.
 
Jurgita Labanauskienė, sociologijos magistrė, koučingo specialistė, savanorė, 4 metus dirbanti nevyriausybiniame sektoriuje: savanorystės programos kūrimas ir vystymas, mokymų programos kūrimas, savanorių parengimas ir įtraukimas į veiklą.  


Registracija:
Data: 2023-03-10 , Miestas: Vilnius , Kaina: 96.80 Eur (PVM įskaičiuotas) Registruotis
Data: 2023-03-17 , Miestas: Kaunas , Kaina: 96.80 Eur (PVM įskaičiuotas) Registruotis