Asmens duomenų tvarkymas Covid19 kontekste: ar žinome kaip elgtis su renkama ir gaunama informacija


Nuo temperatūros patikrinimų oro uostuose, nuo įmonių, registruojančių klientų duomenis, iki organizacijų, kurios renka ir dalijasi sveikatos duomenimis, kur ta riba, kai tai yra leistina? Kokie reikalavimai yra taikomi asmens duomenų tvarkymui COVID-19 kontekste? Dalyvaukite seminare ir išgirsite daug aktualios ir naudingos informacijos.


Seminaro data ir vieta

2021 m. lapkričio 11 d., 09:00 - 13:00 (5 akad. val.)

Dalyvio namuose arba darbo vietoje

 

Seminaras transliuojamas Zoom platformoje. Jums tereikia turėti įrenginį (kompiuterį, planšetę, išmanųjį telefoną) su interneto ryšiu.
Prisijungimo nuoroda siunčiama likus vienai dienai iki seminaro.

 

Seminaro kaina 80.00 EUR (pridedamas 21% PVM)

Dalyvaujant dviems vienos įmonės atstovams taikoma 10% nuolaida, trims – 15% nuolaida, 4 ir daugiau dalyvių – 20% nuolaida.

 

Seminaro metu kiekvienas dalyvis gauna: 

 • išsamią metodinę medžiagą elektroniniu formatu;
 • 5 akademinių valandų seminaro dalyvio pažymėjimą elektroniniu formatu;
 • seminaro lektoriaus individualias konsultacijas po seminaro.
 
Jei pageidausite suorganizuosime ir pravesime vidinius mokymus Jūsų įmonės darbuotojams šia ir kitomis temomis.

Seminaro programa
 • Leistina rinkti informacija ir jos apimtis, nepažeidžiant duomenų kiekio mažinimo principo;
 • Asmens duomenų tvarkymo tikslai ir teisiniai pagrindai: kaip įsitikinti, kad duomenų rinkimas ir perdavimas yra teisėtas? Kokiu teisiniu pagrindu vadovaujantis galima tvarkyti asmens duomenis COVID-19 kontekste?
 • Specialių kategorijų asmens duomenų tvarkymo reikalavimai;
 • Skaidrumo reikalavimo užtikrinimas: ką turime pasakyti lankytojams, klientams ir darbuotojams, kai renkame jų duomenis COVID-19 kontekste?
 • Nepilnamečių asmenų duomenų tvarkymas COVID-19 kontekste: ar nustatyti apribojimai?
 • Duomenų subjekto teisių įgyvendinimo aspektai;
 • Privalomas ir savanoriškas darbuotojų testavimas: kokioms sąlygoms esant tai yra leistina?
 • Automatinių sprendimų priėmimas, tvarkant specialių kategorijų asmens duomenis
 • Darbdavio veiksmai, sužinojus, kad darbuotojas susirgo COVID-19;
 • Ir kt.
Raminta Stravinskaitė yra advokatų kontoros „Motieka ir Audzevičius“ vyresnioji teisininkė. Raminta daugiausia konsultuoja informacinių technologijų, žiniasklaidos, duomenų apsaugos, intelektinės nuosavybės teisės srityse. Raminta yra „The Legal 500“ rekomenduojama technologijų, žiniasklaidos ir komunikacijų teisės ekspertė.
 
Nuo 2017 metų vidurio, Lietuvoje prasidėjus pasirengimui įgyvendinti BDAR, Raminta specializuojasi duomenų apsaugos teisės srityje. Ji konsultuoja visais organizacijų atitikties BDAR klausimais, atlieka teisinius auditus, rengia kiekvienai organizacijai pritaikytus veiksmų planus, juos įgyvendina, ruošia privatumo politikas, strategijas, įmonių vidinius dokumentus, susijusius su technologijų naudojimu, informacijos ir duomenų apsauga. Teikdama teisines paslaugas, Raminta glaudžiai bendradarbiauja su klientų atstovais – vadovybe, už duomenų apsaugą atsakingais žmonėmis bei vidiniais ar išoriniais IT paslaugų teikėjais.


Registracija:
Data: 2021-11-11 , Miestas: Visoje Lietuvoje, nuotoliniai mokymai , Vieta: Dalyvio namuose ar darbo vietoje , Kaina: 96.80 Eur (PVM įskaičiuotas) Registruotis