Valdymo apskaitos problematika: nuo savikainos iki pelno ir pinigų srautų valdymo


   Seminaras skirtas įmonių, padalinių vadovams, įmonių finansininkams, ekonomistams ir analitikams, kuriuos domina pilnosios savikainos skaičiavimai ir kurie dalyvauja įmonės veiklos planavime sudarant biudžetus bei veiklos efektyvumo vertinime. Seminare iš skirtingų pusių bus nagrinėjami klausimai, kurie paprastai lieka už įprastos finansinės apskaitos ir atskaitomybės (finansinių ataskaitų) ribų, bet yra reikalingi įmonės kainodaros, veiklos efektyvumo didinimo klausimams spręsti. Seminare bus aiškinama, kaip suskaičiuoti produkto pilnąją savikainą activity based costing metodu.

 

Seminaras skirtas

   Vadovams, vyr. finansininkams, specialistams, dirbantiems su ekonomine informacija.

 

Seminarų data ir vieta

2018 m. gruodžio 18 d., 09:00 - 14:30 (6 akad. val.)

Kaunas, viešbučio Europa Royale konferencijų salė, Miško g. 11

 

2018 m. gruodžio 19 d., 09:00 - 14:30 (6 akad. val.)

Vilnius, viešbučio Panorama konferencijų salė, Sodų g. 14

 

Seminaro kaina

115,0 EUR (pridedamas 21% PVM)

Dalyvaujant keliems vienos įmonės/įstaigos atstovams - teiraukitės nuolaidų !!!

 

 Seminaro metu kiekvienas dalyvis gauna:

 • išsamią metodinę medžiagą,

 • seminaro dalyvio pažymėjimą,

 • seminaro lektoriaus individualias konsultacijas,

 • vaišinsime pietumis bei kavos pertraukėlės metu.

Jei pageidausite suorganizuosime ir pravesime vidinius mokymus Jūsų įmonės darbuotojams šia ir kitomis temomis.


 • Valdymo apskaitos tikslai ir vieta įmonės finansuose, skirtumai nuo finansinės apskaitos.
 • Skirtingi išlaidų tipai ir savikainos skaičiavimo būdai. Kintamosios ir pastoviosios, tiesioginės ir netiesioginės sąnaudos bei jų įtaka kainodarai. Mišriosios sąnaudos ir jų atskyrimas.
 • Pilnosios produkto savikainos skaičiavimas. Netiesioginių išlaidų paskirstymo būdai ir metodikos. Išlaidų paskirstymo bazės parinkimas.
 • Kaip atsakyti į klausimą: pasigaminti ar pirkti, tęsti gamybą ar nutraukti, kokia minimalia kaina imtis užsakymo? Dalinės savikainos skaičiavimas ir pritaikymas valdymo sprendimams priimti. Pralaidumo apskaita. Kaip priimti pinigų srautais pagrįstus sprendimus?
 • Veikla pagrįstas savikainos skaičiavimas.
 • Lūžio taško skaičiavimai. Veiklos sverto sąvoka, veiklos sverto laipsnis.
 • Įmonės veiklos vertinimas: finansiniai rodikliai, veiklos efektyvumo rodikliai.
UAB Dorevi lektorė Rūta Vainienė. Ekonomistė, „Ekonomikos terminų žodyno“, daugiau nei tūkstančio straipsnių ir pranešimų autorė. Šiuo metu lektorė, Lietuvos radijo komentatorė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto tarybos narė. Dirbo Lietuvos laisvosios rinkos institute nuo pat jo įkūrimo, įvairiausiose pozicijose. Buvo Lietuvos banko valdybos narė, Vilniaus mero patarėja, dėstė M.Romerio universitete. Per daugiau nei 25 mokymosi ir darbo metus sukaupė žinias ir patirtį ekonomikos, finansų valdymo, viešo ir privataus sektoriaus partnerystės, pinigų politikos, bankininkystės, apskaitos ir mokesčių politikos, viešųjų finansų, sveikatos apsaugos politikos srityse.

 

 Registracija:
Data: 2018-12-18 , Miestas: Kaunas , Vieta: viešbučio EUROPA ROYALE konferencijų centras, Miško g. 11 , Kaina: 139.15 Eur (PVM įskaičiuotas) Registruotis
Data: 2018-12-19 , Miestas: Vilnius , Vieta: viešbučio Panorama konferencijų salė, Sodų g. 14 , Kaina: 139.15 Eur (PVM įskaičiuotas) Registruotis