Laiko ir darbų planavimas bei valdymas


Seminaras skirtas

Visiems, norintiems išmokti valdyti savo brangų laiką ir nešvaistyti jo vėjais.

 

Seminaro data ir vieta   

2019 m. rugpjūčio 28 d., 09:30 - 16:45 (8 akad. val.)
Vilnius, viešbučio "Panorama" konferencijų salė, Sodų g. 14

  

2019 m. rugpjūčio 29 d., 09:30 - 16:45 (8 akad. val.)
Kaunas, viešbučio "EUROPA ROYALE" konferencijų centras, Miško g. 11

 

 

Seminaro kaina

120.00 EUR (pridedamas 21% PVM)

Dalyvaujant dviems vienos įmonės atstovams taikoma 10% nuolaida, trims – 15% nuolaida, 4 ir daugiau dalyvių – 20% nuolaida.

 

Seminaro metu kiekvienas dalyvis gauna:
 • išsamią metodinę medžiagą;
 • 8 akademinių valandų seminaro dalyvio pažymėjimą;
 • seminaro lektoriaus individualias konsultacijas po seminaro;
 • vaišinsime pietumis ir kavos pertraukėlių metu.

 

Jei pageidausite suorganizuosime ir pravesime vidinius mokymus Jūsų įmonės darbuotojams šia ir kitomis temomis.

 • Laiko valdymo samprata ir svarba. Poreikis geriau planuoti savo laiką. Neefektyvus laiko panaudojimas. Asmeninio laiko auditas. Diskusijos. Darbas grupėse. Praktinės užduotys.
 
 • Nuo misijos ir tikslų iki asmeninio poreikio geriau planuoti savo laiką. Dalykai, kuriems laiko visuomet užtenka. Laiko „rijikai“ ir „gaisrai“. Kaip nusistatyti prioritetus ir geriau planuoti savo darbą?  Darbų atlikimo sistema. Eizenhauerio prioritetų matricos praktinis panaudojimas. Užduotys.
 
 • Dalinimasis ir keitimasis informacija. Tinkamas laiko skaičiavimas, tvarka, asmeninis efektyvumas, poilsis, kūrybiškumas Kodėl nepavyksta atlikti darbų laiku? Netikėtumų prevencija.
  Darbų ir poilsio balansas. Terminai ir jų valdymas. Užduotys
   
 • Sėkmingas darbų vykdymas: darbo eigos, tikslų ir uždavinių numatymas. Asmeninio darbo tobulinimas. Asmeninių tikslų nustatymas ir įgyvendinimas. Tikslai, veiksmai, tikimybės ir įvykdymas. Diskusijos. Praktinės užduotys.
UAB Dorevi lektorius Darius Rupšlaukis – pardavimų ir derybų treneris

Seminarą veda

UAB Dorevi lektorius Darius Rupšlaukis – pardavimų ir derybų treneris, ruošia komandas pardavimų planavimui ir vykdymui, bei padeda ruoštis deryboms.
Dėstytojas praktikas, dirbantis klientų aptarnavimo srityje nuo 1995 m.
Kūręs ir vadovavęs atvykstamojo turizmo iš Rusijos, Baltarusijos ir kitų NVS šalių įmonei. Sukūręs viešbučio Baltpark pardavimų ir rinkodaros strategiją pagal ISO9001 standartą. Vadovavęs Vilniaus viešbučiui Europa City, konsultuoja įmones vadybos ir valdymo klausimais. Stažavęsis klientų aptarnavimo klausimais Švedijoje, Rusijoje, Belgijoje ir Turkijoje.
Nuo 1999 m veda mokymus įmonėse ir organizacijose derybų, pardavimų, klientų aptarnavimo, laiko ir darbų planavimo, bei kitomis temomis.
Išskirtinumas – dėstomas teorines žinias yra įgyvendinęs praktinėje veikloje.Registracija:
Data: 2019-08-28 , Miestas: Vilnius , Vieta: viešbučio "Panorama" konferencijų salė, Sodų g. 14 , Kaina: 145.20 Eur (PVM įskaičiuotas) Registruotis
Data: 2019-08-29 , Miestas: Kaunas , Vieta: viešbučio "EUROPA ROYALE" konferencijų centras, Miško g. 11 , Kaina: 145.20 Eur (PVM įskaičiuotas) Registruotis